ספקי ציוד טקטי

Original SWAT

כאשר הקמנו את החברה שלנו בחזרה בשנת 1999, יצאנו במטרה לעשות נעליים טובות יותר לאכיפת החוק, הצבא ואחרים שעובדים על הרגליים למחייתם. אנו מתמקדים לחלוטין בהנעלה טקטית עבור אנשים שתלויים על המגפיים, והם שגרת היומיום שלהם. רוב האנשים לא יכולים לעשות את העבודה שלך. אנחנו מבינים שהלקוחות שלנו לא עובדים במשרד.
כאשר התפקיד שלך הוא מקום מסוכן והדרישה להיות על הרגליים במשך 10-12 או אפילו 14 שעות במשמרת, סוג של עבודה בקבוצת האליטה.
ההנעלה הטקטית שלנו כאן כדי לעזור לך לבצע את העבודה, תוך מתן נוחות כל היום בשביל התמיכה שאתה צריך. החברה שלנו הפכה ידועה בשילוב האגדי שלנו של ביצועים ונוחות.

BAYCO

אחרי 25 שנים של בניית תאורה מקצועיים, בייקו ממשיכה לחולל מהפכה בתחום התאורה למשימות מקצועיות באמצעות חדשנות והנדסה טכנולוגית מתקדמת.
קו המוצרים שלנו הוא רחב ומציע סוללות ניידות ונייחות, התאורה שלנו נועדה לספק תאורה אמינה לתעשייה אווירית, תעשייה, מפעלים פטרו כימיים, שלום הציבור, פינות עבודה ומשק הבית.
כמומחי תאורה המשימה שלנו היא לדאוג לביטחון המלא של לקוחות מקצועיים ולא מקצועיים ואנו רואים בה בחשיבות עליונה. אנו דוגלים ומאמינים כי החיים הינם "תלויי אור"

CampCo

החברה שלנו קמעונאית סיטונאית ומפיצה הראשית של שעונים, טריטיום, סכינים, פנסים, משקפות, ציוד חוץ, ציוד לאכיפת החוק ועוד…
אנחנו מחזיקים ברישיון הרשמי העולמי למכירת שעוני סמית אנד וסון , עוזי – ציוד Humvee
אנו ממוקמים בלוס אנג'לס, אנו משנעים מעל 6,000 מוצרים של מעל 50 חברות כמו לאדרמן, מאג-לייט, ולצבא השוויצרי.
אנו גאים להציע משלוח באותו היום נמוך מ150$ , במינימום הזמנה ראשונית.
צוות ידידותי ואדיב שלנו יהיה מוכן לענות על כל השאלות שלך,
אנו גאים בעצמנו לשווק את המוצרים החדשים והחדשניים ביותר בענף.

Bobster

מאז 1996, חברת Bobster ® מתמחה בעיצוב משקפי שמש בנינו את המוניטין שלנו בביצועים של אורח חיים פעיל ופעילויות אקסטרים. משקפי שמש עמידים בתפקיד ומשקפי העומדים עם כל אתגר
חברת Bobster ® שואפת לשלב את החידושים האחרונים בטכנולוגיית משקפי שמש בסגנון מודרני, כך שהלקוחות שלנו נראים נהדר על הכביש, המדרכה, או במטווח הירי.
הצרכים של רוכבי אופנוע, , אכיפת החוק, הצבא הרחיבו את הבטיחות במוצרים שלנו ,המוצרים שלנו מופצים ביותר מ -30 מדינות, הכל מהמתקן שלנו בסן דייגו