תנאי שימוש

תנאי שימוש

אתר תרמילים (tarmilim.co.il) הינו חנות מכוונת מבית אמ.ג'י.אם (מיטל) יבוא ושיווק בע"מ. להלן הסכם השימוש בחנות הכולל את מחויבותנו לך, הלקוח, וכך גם את תנאי השימוש בשירותים שלנו. המסמך שלפניך מהווה הסכם התקשרות ראשוני בינך לבין חברת אמ.ג'י.אם (מיטל) יבוא ושיווק בע"מ ח.פ 514345792. הגלישה באתר ו/או צריכה של התוכן המופיע בו, בכל אמצעי שהוא, מהווה הסכם מחייב של הלקוח לתנאים ומגבלות אלו:

1. מכירת המוצרים מותרת למי שמלאו לו 18 שנים ורשאי על-פי חוק לרכוש מוצרים אלו. הן בתהליך המכירה והן בתהליך האיסוף, אמ.ג'י.אם שומרת לעצמה את הזכות להתנות את המכירה ו/או המסירה בדרישת פרטים מזהים שיאפשרו אימות זה.
2. המכירה היא במדינת ישראל בלבד.
3. אין להשתמש בתכנים המופיעים באתר ללא אישור מוקדם, מפורש ובכתב מהחברה
4. זמן ההספקה הוא עד 21 ימי עבודה (ימים א-ה לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג) תלוי במקום האספקה ובסוג המוצר.
5. חברת אמ.ג'י.אם רשאית לשנות ו/או לבטל כל מבצע או הטבה בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי ומכל סיבה שהיא.
6. חברת אמ.ג'י.אם אינה גוף טכנולוגי ולא תישא בשום אחריות לנושאים טכניים, לרבות אי זמינות האתר, טעויות הנגרמות בעת תרגום אוטומטי, בעיות בתקשורת עם האתר וכו'.
8. החזרת סחורה תתאפשר בהתאם לתקנות ביטול עסקה של משרד התמ"ת. מבלי לפגוע באמור, במידה וברצונכם להחזיר מוצר אנא צרו עמנו קשר ונבחן באופן נקודתי כל בקשה.

אנחנו נעשה כל מאמץ סביר לתת את מירב השירות לשביעות רצונו של הלקוח. עם זאת, במידה והדבר יידרש, מוסכם בזאת כי סמכות השיפוט הבלעדית תהיה של בתי המשפט הממוקמים בתל-אביב, ישראל